Latanie to nasza pasja.

Poczytaj o naszej ofercie. OBIEKTY WESELA WYDARZENIA

 

Cena zależna jest od czasu pracy, ilości wykonanego materiału, oraz nakładu pracy w postprodukcji i ustalana jest indywidualnie po konsultacji z klientem.

Pod względem finansowym i czasowym jest to bardzo atrakcyjna alternatywa dla wynajęcia śmigłowca, żadna inna metoda nie pozwala osiągnąć tak znakomitych efektów nagraniowych.

Ze względu na wszechstronność urządzenia każde zlecenie dopasowane jest indywidualnie, przez co klient może zrealizować wszystkie swoje cele w sposób całkowicie elastyczny.

Świadczymy usługi na terenie Łodzi i okolic a także w całej Polsce.

Zawsze dojeżdżamy do klienta!.

Filmujemy i fotografujemy obiekty, imprezy, wesela, wydarzenia, robimy filmy promocyjne, świadczymy kompleksowe usługi związane z filmowaniem i fotografowaniem.

Posiadamy wszystkie wymagane licencje, szkolenia, kursy, oraz świadectwa kwalifikacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego, uprawniające do legalnego filmowania i fotografowania. Flying vision, Flying Vision Filmowanie z powietrza, fotografowanie z powietrza, filmy z lotu ptaka zdjęcia z lotu ptaka, filmy promocyjne i reklamowe, filmowanie dronem, filmowanie z drona, dron, Łódź, Łódź i okolice, reklama, filmy z wysokości, filmowanie, fotografowanie, gopro, phantom 2, filmy reklamowe, filmowanie wesel, filmowanie lokalizacji, filmowanie z powietrza, wesele, filmowanie ślubów

mini Galeria

Tu istniejemy - polub nas

twitter fb google+ vimeo